Kusový koberec Lazur - geometrické tvary 1 - sivý/tyrkysový
Kód: TA45279Súvisiaci tovar
€23,81
€19,68
bez DPH
€44,37
€36,67
bez DPH
€56,70
€46,86
bez DPH
€76,44
€63,17
bez DPH
€99,88
€82,55
bez DPH
€128,25
€105,99
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Lazur - geometrické tvary 1 - sivý/tyrkysový
Kvalitnýkoberec z kolekcie Lazur zaujme především svými originálními vzory a příjemnými materiály. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 9 mm pri priemernej hmotnosti 1400g/m2. Je odolný vůči oděru a deformaci. Velmi snadno se udržuje. Vybírejte krásné kusové Lazur a přiveďte interiér k dokonalosti.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 9 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s jednobarevnými koberci. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Lazur |
|---|---|
| Farba: | Sivá, Žltá |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Vzor: | Geometrické tvary |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


