Kusový koberec Lazur - trojuholníky 5 - sivý/tyrkysový
Kód: TA45400Súvisiaci tovar
€44
€36,36
bez DPH
€75,82
€62,66
bez DPH
€99,06
€81,87
bez DPH
€127,20
€105,12
bez DPH
€167,58
€138,50
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Lazur - trojuholníky 5 - sivý/tyrkysový
Kvalitnýkoberec z kolekcie Lazur zaujme především svými originálními vzory a příjemnými materiály. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 9 mm pri priemernej hmotnosti 1400g/m2. Je odolný vůči oděru a deformaci. Velmi snadno se udržuje. Vybírejte krásné kusové Lazur a přiveďte interiér k dokonalosti.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 9 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s jednobarevnými koberci. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Lazur |
|---|---|
| Farba: | Sivá, Tyrkysová |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Vzor: | Trojuholníky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


