Kusový koberec Nemrut - orientálny 1 - čierny
Kód: TA1012223Súvisiaci tovar
€38,94
€32,18
bez DPH
€51,25
€42,36
bez DPH
€76,69
€63,38
bez DPH
€49,61
€41
bez DPH
€66,43
€54,90
bez DPH
€66,43
€54,90
bez DPH
€91,05
€75,25
bez DPH
€119,37
€98,65
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Nemrut - orientálny 1 - čierny
Kvalitnýmoderný koberec z kolekcie Nemrut do vašeho interiéru. Jsou vyrobené z polypropylenových vlákien. Výška vlasu je 10 mm pri priemernej hmotnosti 2250 g/m2. Vlas je velmi měkký a hustý. Díky vysoké tepelné vodivosti je vhodný do místností s podlahovým vytápěním. Doplňte svůj interiér o krásný kusový koberec Nemrut.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 10 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s orientálnymi koberci. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nemrut |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


