Kusový koberec Nemrut - orientálny 5 - červený
Kód: TA1012353Súvisiaci tovar
€38,67
€31,96
bez DPH
€50,90
€42,07
bez DPH
€49,27
€40,72
bez DPH
€65,97
€54,52
bez DPH
€90,42
€74,73
bez DPH
€118,54
€97,97
bez DPH
€146,66
€121,21
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Nemrut - orientálny 5 - červený
Kvalitnýmoderný koberec z kolekcie Nemrut do vašeho interiéru. Jsou vyrobené z polypropylenových vlákien. Výška vlasu je 10 mm pri priemernej hmotnosti 2250 g/m2. Vlas je velmi měkký a hustý. Díky vysoké tepelné vodivosti je vhodný do místností s podlahovým vytápěním. Doplňte svůj interiér o krásný kusový koberec Nemrut.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 10 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s orientálnymi koberci. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nemrut |
|---|---|
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


