Kusový koberec Nemrut - orientálny 6 - svetlo béžový
Kód: TA1012242Súvisiaci tovar
€39
€32,23
bez DPH
€51,33
€42,42
bez DPH
€76,80
€63,47
bez DPH
€91,19
€75,36
bez DPH
€108,44
€89,62
bez DPH
€147,89
€122,22
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Nemrut - orientálny 6 - svetlo béžový
Kvalitnýmoderný koberec z kolekcie Nemrut do vašeho interiéru. Jsou vyrobené z polypropylenových vlákien. Výška vlasu je 10 mm pri priemernej hmotnosti 2250 g/m2. Vlas je velmi měkký a hustý. Díky vysoké tepelné vodivosti je vhodný do místností s podlahovým vytápěním. Doplňte svůj interiér o krásný kusový koberec Nemrut.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 10 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nemrut |
|---|---|
| Farba: | Béžová, Červená |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


