Moderný koberec Colorado Luxury - orientálny 12 - svetlo béžový
Kód: TA21664Súvisiaci tovar
€66,43
€54,90
bez DPH
€91,05
€75,25
bez DPH
€147,68
€122,05
bez DPH
€196,92
€162,74
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Colorado Luxury - orientálny 12 - svetlo béžový
Luxusní kusové koberce s orientálnym vzorem, které přivedou vaši místnost k dokonalosti. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších polypropylenových vlákien. Výška vlasu je 10 mm pri priemernej hmotnosti 2250 g/m2. Připomínají vlněné koberce. Moderný koberce Colorado Luxury jsou měkké a příjemné na dotek. Vysoká odolnost vůči deformaci a oděru. Snadná údržba. orientálny koberce Colorado Luxury připomínají perské koberce. Vybírejte luxusní koberce Colorado Luxury z mnoha vzorů a dejte přednost kvalitě.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 10 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colorado Luxury |
|---|---|
| Farba: | Béžová |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


