Moderný koberec Eufrat - orientálny 7 - červený
Kód: TA38057Súvisiaci tovar
€34,95
€28,88
bez DPH
€48,13
€39,78
bez DPH
€63,36
€52,36
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Eufrat - orientálny 7 - červený
Kvalitný kusový koberec z kolekcie Eufrat je typický svojim originálnym vzorom a kvalitnými materiálmi. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 8 mm pri priemernej hmotnosti 1300 g/m2. Velmi odolné vůči oděru a deformaci. Výhodou je ľahká údržba. Moderný koberce Eufrat môžete použiť v miestnostiach s podlahovým vykurovaním. Vyberajte klasické aj orientálne vzory a doplňte vašu miestnosť o kvalitný doplnok.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 8 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Eufrat |
|---|---|
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 8 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


