Moderný koberec Alesta - orientálny 2 - tmavo sivý
Kód: TA45973Súvisiaci tovar
€32,39
€26,77
bez DPH
€41,01
€33,89
bez DPH
€48,81
€40,34
bez DPH
€36,08
€29,82
bez DPH
€45,11
€37,28
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Alesta - orientálny 2 - tmavo sivý
Kusový koberce Alesta s originálním vzorem a pestrými barvami rozzáří vaši místnost k nepoznání. Je vyrobený z polypropylénových vlákien typu Calping Frise. Výška vlasu je 8 mm pri priemernej hmotnosti 1400 gr/m2. Vlas je velmi podobný vlně. Snadná údržba. Přiveďte místnost k dokonalosti díky kusovým kobercům Alesta.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 8 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s dětskými doplňky, na ktoré sa tiež špecializujeme. Hodiť sa vám môžu aj informácie z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mix orientálních koberců |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 8 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


