Moderný koberec Aventura - orientálny 2 - krémový
Kód: TA1013117Súvisiaci tovar
€32,77
€27,08
bez DPH
€43,03
€35,56
bez DPH
€55,74
€46,07
bez DPH
€76,66
€63,36
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Aventura - orientálny 2 - krémový
Stylový kusový koberec Aventura do vašeho interiéru i exteriéru. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 6 mm pri priemernej hmotnosti 1500 g/m2. Vyznačuje se svou praktičností. Je určený pro vnitřní i venkovní použití. Vlákna koberce Aventura jsou elastická a odolná vůči deformaci. Snadná údržba. Vybírejte z mnoha krásných vzorů kusové koberce Aventura.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1500 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 6 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s dětskými doplňky, na ktoré sa tiež špecializujeme. Hodiť sa vám môžu aj informácie z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mix orientálních koberců |
|---|---|
| Farba: | Krémová |
| Hmotnosť: | 1500 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 6 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


