Moderný koberec Breeze - abstrakt 4 - modrý
Kód: TA1020746Súvisiaci tovar
€33,59
€27,76
bez DPH
€56,97
€47,08
bez DPH
€78,30
€64,71
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Breeze - abstrakt 4 - modrý
Kvalitnýkusové koberce Breeze osloví každého z vás, kteří hledáte moderný a originální doplněk do vaši místnosti. Jsou vyrobené z polyesteru v kombinaci s polypropylenovými vlákny. Výška vlasu je 11 mm pri priemernej hmotnosti 1750 g/m2. Moderný koberce Breeze jsou odolné vůči deformaci. Veľmi ľahko sa udržujú. Udělejte vaši místnost ještě modernější díky kusovým kobercům z kolekcie Breeze.
| Materiál: | Polypropylen + polyester |
| Hmotnosť: | 1750 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 11 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s dětskými doplňky, na ktoré sa tiež špecializujeme. Hodiť sa vám môžu aj informácie z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Breeze |
|---|---|
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 1750 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 11 mm |
| Vzor: | Abstraktný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


