Moderný koberec Delhi - jednobarevný - sivý
Kód: TA1019185Súvisiaci tovar
€45,92
€37,95
bez DPH
€62,74
€51,85
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Delhi - jednobarevný - sivý
Minimalistické koberce Delhi zaujmou svým příjemným vlasem typu Shaggy. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších polypropylenových vlákien. Výška vlasu až 30 mm pri priemernej hmotnosti 1800 g/m2. Odolný vůči sešlapání. Kolekce koberců Delhi je dobrou volbou do každé místnosti a díky jednotným barvám dokáže vytvořit krásný interiér v moderným stylu.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1800 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | až 30 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Delhi Shaggy |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 1800 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový, Štvorcový |
| Výška vlasu: | 30 mm |
| Vzor: | Jednofarebný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


