Moderný koberec Dubai - orientálny 7 - červený
Kód: TA34537Súvisiaci tovar
€38,93
€32,17
bez DPH
€114,40
€94,55
bez DPH
€196,84
€162,68
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Dubai - orientálny 7 - červený
Kvalitnýkusový koberec Dubai zaujme především svým typickým orientálnym vzorem. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 10 mm pri priemernej hmotnosti 2250 g/m2, jedná se o hustý vlas. Měkoučký materiál připomíná vlnu. Velmi snadno se udržuje. Klasický design připomíná perské koberce. Vybírejte z krásných vzorů a barev kusové koberce Dubai a udělejte vaši místnost ještě modernější.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 10 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dubai |
|---|---|
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 2250 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 10 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


