Moderný koberec Tap - orientálny 2 - tmavo sivý
Kód: TA47416Súvisiaci tovar
€13,49
€11,15
bez DPH
€52,46
€43,36
bez DPH
€47,95
€39,63
bez DPH
€60,25
€49,79
bez DPH
€63,13
€52,17
bez DPH
€115,22
€95,22
bez DPH
€148,85
€123,02
bez DPH
Podrobný popis
Moderný koberec Tap - orientálny 2 - tmavo sivý
Krásny koberec z kolekcie Tap privedie vašu miestnosť k dokonalosti. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 8 mm pri priemernej hmotnosti 1350 g/m2. Kusové koberce Tap sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti oderu a deformácii. Ľahko sa udržujú. Vhodné do miestnosti s podlahovým vykurovaním. Prezrite si našu kompletnú ponuku kvalitných kobercov Tap a vyberajte z mnohých vzorov a farieb.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1350 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 8 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s dětskými doplňky, na ktoré sa tiež špecializujeme. Hodiť sa vám môžu aj informácie z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mix orientálních koberců |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 1350 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 8 mm |
| Vzor: | Orientálny |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


