Kusový koberec Portland - abstrakt 9 - sivý/oranžový
Kód: TA1016965Súvisiaci tovar
€27,54
€22,76
bez DPH
€46,89
€38,75
bez DPH
€64,18
€53,04
bez DPH
€80,65
€66,65
bez DPH
€83,12
€68,69
bez DPH
€124,70
€103,06
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Portland - abstrakt 9 - sivý/oranžový
Moderné koberce Portland zaujmú svojimi kvalitnými materiálmi a originálnymi vzormi. Sú vyrobené z polypropylénových vlákien v kombinácii s polyesterom. Výška vlasu je 9 mm pri priemernej hmotnosti 1300 g/m2. Velmi snadná údržba. Sú odolné voči oderu a deformácii. Jsou vhodné do místností s podlahovým vytápěním. Zaobstarajte si krásny koberec Portland a priveďte váš interiér k dokonalosti.
| Materiál: | Polypropylen + polyester |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 9 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Portland |
|---|---|
| Farba: | Sivá, Oranžová |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen, Polyester |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Vzor: | Abstraktný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


