Kusový koberec Portland - mriežka 2 - sivý/modrý
Kód: TA1011924Súvisiaci tovar
€27,55
€22,77
bez DPH
€46,91
€38,77
bez DPH
€57,62
€47,62
bez DPH
€80,68
€66,68
bez DPH
€124,75
€103,10
bez DPH
Podrobný popis
Kusový koberec Portland - mriežka 2 - sivý/modrý
Moderné koberce Portland zaujmú svojimi kvalitnými materiálmi a originálnymi vzormi. Sú vyrobené z polypropylénových vlákien v kombinácii s polyesterom. Výška vlasu je 9 mm pri priemernej hmotnosti 1300 g/m2. Velmi snadná údržba. Sú odolné voči oderu a deformácii. Jsou vhodné do místností s podlahovým vytápěním. Zaobstarajte si krásny koberec Portland a priveďte váš interiér k dokonalosti.
| Materiál: | Polypropylen + polyester |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 9 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Portland |
|---|---|
| Farba: | Sivá, Modrá |
| Hmotnosť: | 1300 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen, Polyester |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Vzor: | Mriežka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


