Chlpatý koberec Rabbit Medvídek - tmavo sivý - 60x90 cm
Kód: TA40446Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chlupatý koberec Rabbit Medvídek - tmavo sivý - 60x90 cm
Kusový koberček z kolekcie Rabbit zaujme především svým příjemným a měkkým vlasem. Rabbit koberec je vyrobený z velmi kvalitního 100% polyesteru. Výška vlasu je až 40 mm pri priemernej hmotnosti 950 gr/m2. Velmi snadná údržba. Jemný vlas koberce imituje králičí kožešinku. Je zcela bezpečný pro děti. Koberec je tak jemný, že na něj dokonce můžete prstem psát vzkazy. Udělejte si radost něčím opravdu kvalitním, luxusní koberce Rabbit jsou sázkou na jistotu.
| Materiál: | Polyester |
| Hmotnosť: | 950 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 40 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
Nepřehlédněte tyto kategorie:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce podľa kolekcií |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 950 g/m2 |
| Materiál: | Polyester |
| Tvar: | Medvedík |
| Výška vlasu: | 40 mm |
| Vzor: | Jednofarebný, Rabbit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.










