Detský koberec Lazur - srdiečka 1 - modrý/biely
Kód: TA45295Súvisiaci tovar
€26,04
€21,52
bez DPH
€43,97
€36,34
bez DPH
€75,75
€62,60
bez DPH
€127,10
€105,04
bez DPH
€167,44
€138,38
bez DPH
Podrobný popis
Dětský koberec Lazur - srdíčka 1 - modrý/biely
Kvalitnýkoberec z kolekcie Lazur zaujme především svými originálními vzory a příjemnými materiály. Je vyrobený z polypropylénových vlákien. Výška vlasu je 9 mm pri priemernej hmotnosti 1400g/m2. Je odolný vůči oděru a deformaci. Velmi snadno se udržuje. Vybírejte krásné kusové Lazur a přiveďte interiér k dokonalosti.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 9 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s jednobarevnými koberci. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce Lazur |
|---|---|
| Farba: | Modrá, Biela |
| Hmotnosť: | 1400 g/m2 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 9 mm |
| Vzor: | Detský, Srdiečka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


