Okrúhly chlupatý koberec Rabbit - jednobarevný - biely
Kód: TA40464Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kulatý chlupatý koberec Rabbit - jednobarevný - biely
Kusový koberček z kolekcie Rabbit zaujme především svým příjemným a měkkým vlasem. Rabbit koberec je vyrobený z velmi kvalitního 100% polyesteru. Výška vlasu je až 40 mm pri priemernej hmotnosti 950 gr/m2. Velmi snadná údržba. Jemný vlas koberce imituje králičí kožešinku. Je zcela bezpečný pro děti. Koberec je tak jemný, že na něj dokonce můžete prstem psát vzkazy. Udělejte si radost něčím opravdu kvalitním, luxusní koberce Rabbit jsou sázkou na jistotu.
| Materiál: | Polyester |
| Hmotnosť: | 950 g/m2 |
| Dĺžka vlasu: | 40 mm |
| Jednoduchá údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Pozrite si aj našu ponuku kategorii s mantinely do postýlky. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článkov, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.
Nepřehlédněte tyto kategorie:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce podľa kolekcií |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 950 g/m2 |
| Materiál: | Polyester |
| Tvar: | Okrúhly |
| Výška vlasu: | 40 mm |
| Vzor: | Jednofarebný, Rabbit |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.










